Asal Metal olarak vibrasyon konusunda makine ve gerekli vibrasyon malzemelerinin tedariginin yani sira müsteri memnuniyeti de bizim için bir o kadar önemlidir. Çünkü bizler Asal Metal olarak müsterilerimize sadece ürün tedarigi degil onlarin proseslerinde veya üretimlerinde yasadiklari sorunlari ve problemleri çözerek müsterimize teknik destek de vermekteyiz.
 
Çalistigimiz firmalara en kisa sürede cevap verebilmek adina araç filomuzu gün geçtikçe artirmaktayiz. Ayrica 0 507 690 00 85 numarali vibrasyon danisma hattimizi arayarak vibrasyon ile ilgili akliniza takilan veya destek almak istediginiz her konuda sizlere uzman mühendis kadromuzla yardimci olmaya haziriz.
 
Asal Metal müsteri odakli çalismayi kendisine felsefe edinmis bir firmadir. Müsterilerimize en iyi ürün ve en iyi hizmeti verebilmek için kadromuzu gün geçtikçe güçlendirerek büyümemizi devam ettirmekteyiz. Bünyemizde çalisan bütün personelimizin kendisini gelistirmesi adina devamli egitim verilmekte ve müsterilerimize de teknolojinin son noktasini göstererek üretimlerine katkida bulunmaktayiz. Ayrica müsterilerimize en hizli hizmeti verebilmek adina gün geçtikçe araç filolarini genisletmekte ve yanilemektedir.